صرافی های کانادا

صرافی سلامت ونکوور

صرافی سلامت قدیمی‌ترین و با سابقه ترین صرافی در ونکوور است. این صرافی در سال 1999 تاسیس شده و با سی سال سابقه توانسته مشتری های خود را حفظ کند و مشتری های جدیدی را هر ساله به لیست طولانی آنها بیفزاید. به غیر از با سابقه بودن که نکته قابل توجهی است، صرافی سلامت سعی می کند خدمات مقرون به صرفه ارزی را در سریع ترین زمان ممکن به مشتری های خود در کشور جدید ارائه دهد. همچنین دادن مشاوره های صحیح مالی از دیگر خدمات سلامت است که خیلی از مشتری ها از آن نتیجه گرفته اند.

حواله دلار آمریکا

صرافی دانیال ونکوور

صرافی دانیال ونکوور ادعا دارد که کمترین نرخ ممکن و منطقی بازار را از مشتریان خود دریافت می‌کند. دلیل این ادعا هم این است که صرافی دانیال به تعداد بالای مشتری اهمیت بسیار زیادی می‌دهد و سود کمتر را با تعداد بالای مشتری‌ها جبران می‌کند. این صرافی همچنین تحت مقررات مرکز گزارش نقل و انتقال مالی کانادا (فین ترک) فعالیت می‌کند. نکته‌ای که باعث می‌شود مشتری بتواند اعتماد کند که در این صرافی سلامت مالی تائید شده است و هیچکدام از سوء استفاده‌های مالی مانند پول شویی و … در فعالیت‌های مشتری‌های این صرافی جایی ندارند لذا می‌توان به امنیت بلند مدت حساب کاربری مشتری‌ها در این صرافی اعتماد کرد.

فروش حواله دلار و یورو شرکتی

صرافی جوان

صرافی جوان پیشتاز در سرعت بسیار بالای ارائه خدمات به مشتریان است. تیم حرفه‌ای و مجرب صرافی جوان همواره تلاش می‌کنند بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به دیگر همکاران خود مبادلات مورد نظر مشتری‌ها را انجام بدهند. همچنین تبدیل دلار کانادا به آمریکا به بهترین نرخ و امکان پرداخت همزمان ارز با کارت‌های بانکی ایران از دیگر خدمتی است که صرافی جوان ونکوور برای مشتری‌های خود در نظر گرفته است. صرافی جوان برای بیش از 100  نوع ارز در جهان خدمات ارائه می‌دهد و همچنین تحت قوانین شرکت مبادله ارزی کانادا فعالیت می‌کند.

حواله دلار به استانبول

صرافی ثروت

صرافی ثروت هم از دیگر صررافی‌های با سابقه شهر ونکوور است. در این صرافی کلیه امور ارزی مشتری‌ها همچون حواله ارزی، وسترن یونیون و شارژ کارت‌های اعتباری انجام می‌شود. تیم صرافی ثروت اعتقاد دارند تی ال سی و گارانتی بانکی از بهترین خدامات ارائه شده آن‌ها به مشتریانشان در طول این سال‌هاست.

حواله دلار کانادا

صرافی دنیا

تیم صرافی دنیا از پیشروان این حرفه در کانادا به خصوص شهر ونکوور به شمار می‌آیند. به همین دلیل کارکنان این صرافی جزو مجرب‌ترین افراد این حرفه در ونکوور هستند. صرافی دنیا همیشه برای بهبود سرویس اهمیت ویژه ای قائل بوده است و خدماتی ارائه می‌دهد که باعث رفاه حال مشتریانش می‌شود. به همین دلیل امروزه صرافی دنیا بیش از ده هزار مشتری فعال در سراسر جهان دارد.

حواله درهم امارات

صرافی عطار

صرافی عطار تاکید ویژه‌ای بر سرعت مبادلات و همچنین سرعت انجام هر خدماتی دارد که مشتری برای انجام آن‌ها به این صرافی مراجعه می‌کند. به همین دلیل همه اعضای تیم صرافی عطار مشاورهای خبره تلفنی برای مشتریانشان به حساب می آیند. به این ترتیب که در ابتدای انجام هر خدماتی یک مشاوره تلفنی با مشتریان خود انجام می‌دهند و اعتقاد دارند این سرعت خدمات دهی‌شان را افزایش داده است. همچنین در محل دفتر این صرافی امکان استفاده از بانک ماشین برای مشتری‌ها وجود دارد.

حواله دلار به کانادا

صرافی سفیر

صرافی سفیر با سی شعبه در سراسر جهان از پر کار‌ترین و پر مشتری‌ترین صرافی‌هایی است که یک شعبه بزرگ هم در ونکوور دارد. این صرافی دارای مجوز رسمی تاسیس صرافی از بانک مرکزی ایران و مجوز رسمی مبادلات ارزی از کشور استرالیا و مجوز وسترن یونیون است.

حواله یورو از اروپا به ایران

صرافی مهیار

صرافی مهیار علاوه بر انجام کلیه امور ارزی برای مشتریانش امکان خرید و فروش فلزات گران‌بها را هم فراهم کرده است. لذا به کمک کادر مجرب این صرافی می‌شود در صورت نیاز سرمایه‌گذاری بر روی فلزات گران‌بها را هم به امن‌ترین شکل در شهر ونکوور انجام داد. تیم امنیتی صرافی مهیار ادعا دارد به روزترین و پیچیده‌ترین سرویس امنیتی را برای مشتریان خود ایجاد کرده است به نحوی که تحت هیچ شرایط قابلیت نفوذ نداشته باشد.

Leave a Comment

Your email address will not be published.