تحویل دلار در تورنتو

دلار کانادا یکی از پر کاربرد‌ترین ارز‌ها و پنجمین ارز با ارزش در دنیا است. این دلار با علامت اختصاری CAD در بازار‌های مختلف و صرافی‌ها شناخته می‌شود. با توجه به این که کشور کانادا دارای سیستم اقتصادی و دولتی قدرتمند و مستقل است، واحد پولی آن در بین بانک‌های مرکزی مختلف دارای ارزشی خاص می‌باشد. این ارزش زیاد باعث شده تا 5.1 درصد حجم معاملات ارزی در دنیا، مربوط به دلار کانادا باشد. اگر در نظر دارید که برای سفر به کانادا ارز خودتان را به دلار کانادا تبدیل کنید، با تریدجو همراه باشید تا به نکاتی درباره تحویل دلار در تورنتو اشاره کنیم.

نرخ دلار کانادا

پیش از هر چیز بهتر است با پیش‌زمینه‌هایی در رابطه با دلار کانادا و نحوه ارزش‌گذاری آن آشنا شوید. مراودات تجاری کانادا با آمریکا در صادرات و واردات بسیار زیاد است. حجم این مراودات به گونه‌ای است که 80 درصد از صادرات کانادا به مقصد آمریکا انجام می‌شوند. این مورد در نهایت باعث شده ‌است تا ارزش پول این کشور با اختلاف نسبتا کمی به دلار آمریکا نزدیک شود. از طرفی بانک مرکزی کانادا از سال 1998 اعلام کرده است که در بازار‌های ارز دخالتی نخواهد داشت و در نظر دارد تا ارزش دلار کانادا، به وسیله عرضه و تقاضا در بازار مشخص شود.

در سال‌های اخیر نیز با افزایش صادرات نفت این کشور، واکنش‌های ارزش دلار کانادا، نسبت به تغییرات قیمتی نفت نیز افزایش یافته است. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر تغییرات قیمت دلار کانادا، می‌توان به نرخ بهره بانکی این کشور، میزان بدهی ملی آن و دیگر سیاست‌های بین المللی و داخلی کانادا اشاره کرد. خوب است بدانید، با تغییر عوامل گفته شده، تغییرات قیمت دلار کانادا در شهر‌های متفاوت این کشور با یک دیگر برابر نیست. لذا لازم است به طور تخصصی در نظر داشته باشیم که در چه شهری می‌خواهیم دلار خود را تحویل بگیریم.

تبدیل ارز در تورنتو

تورنتو بزرگ‌ترین شهر در کانادا است که معاملات بسیاری نیز در آن انجام می‌شود؛ همچنین مسافران بسیاری به این شهر وارد می‌شوند که بایستی امور اولیه ورود به کانادا را انجام دهند. یکی از این امور مهم، تبدیل ارز همراهی به دلار کانادا است که در صرافی‌های تورنتو انجام می‌شود.

تبدیل ارز در صرافی‌های تورنتو با پیچیدگی‌هایی همراه است. از جمله این پیچیدگی‌ها می‌توان به تفاوت قیمتی بین صرافی‌های مختلف، محدودیت زمانی برای خرید دلار کانادا با قیمت مناسب، مراعات‌های امنیتی (از جمله لزوم دریافت فاکتور فروش از صرافی) و… اشاره کرد. در نظر داشته باشید که این موارد تنها در صورتی هستند که شما از صرافی‌های نسبتا معتبر تبدیل ارز خود را انجام دهید؛ خرید ارز از دلالان با مخاطرات چندین برابری همراه است که باعث شده به هیچ عنوان گزینه مناسبی برای خرید دلار نباشد.

حواله دلار کانادا در تورنتو و مزیت‌های آن

یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش حداکثری مشغله ذهنی به همراه داشتن ارز، استفاده از حواله ارزی است. استفاده از حواله‌های ارزی به شما این آسودگی خاطر را می‌دهد که به راحتی پس از تحویل ریال در ایران به شرکت بازرگانی معتبری مانند تریدجو، بتوانید با تحویل دلار در تورنتو به سفر خود بپردازید. در ادامه به چندین مزیت استفاده از حواله ارزی اشاره خواهیم کرد:

صرفه‌جویی در وقت با استفاده از حواله ارزی

برای همراه داشتن ارز در کانادا، لازم است تا مسافر در ایران ریال خود را در صرافی به دلار آمریکا تبدیل کند. پس از رسیدن به کانادا نیز با مراجعه به صرافی ارز خود را به دلار کانادا تبدیل می‌کند تا بتواند از آن استفاده کند. انجام این فرایند‌ها به خودی خود زمانبر است؛ با این حال برای اینکه بتوانیم قیمت مناسبی را برای تبدیل ارز پیدا کنیم، بایستی پس از مراجعه به چندین صرافی، مناسب‌ترین قیمت را تشخیص دهیم. استفاده از حواله ارزی باعث شده تا بتوان با ساده‌سازی این فرایند، به مقدار زیادی در زمان صرفه جویی کرد.

امنیت بالاتر با تحویل دلار در تورنتو

همانطور که در بخش قبل گفته شد، در صورتی که بخواهیم با روش‌های سنتی پول مورد نیاز خود را جا به جا کنیم، لازم است تا مقدار زیادی پول را به صورت اسکناس همراه خود داشته باشیم. حمل تمام پول مسافرت به صورت اسکناس، خود خطرات زیادی از جمله سرقت، گم شدن و… ایجاد می‌کند. با استفاده از حواله، شما می‌توانید به راحتی تنها مقدار اندکی پول برای خرجکرد بین راهی همراه داشته باشید و تحویل دلار در تورنتو به صورت امن را به تریدجو بسپارید.

واریز ارز سریع به حساب مقصد

ممکن است برای انجام واریزی خود عجله داشته باشید و یا به طور مثال بخواهید حواله‌ای را برای فردی که در کانادا است در اسرع وقت واریز کنید. در این حالت بهترین انتخاب می‌تواند استفاده از حواله ارزی باشد. این کار در صورتی که تمامی مدارک لازمه به همراه داشته باشید، سریع‌تر از روش‌های بسیاری است.

نکات مهم برای انتقال پول به کانادا

بر اساس قوانین مالیاتی کشور کانادا، در صورتی که فردی هر منبع درآمدی در دنیا داشته باشد به آن مالیات تعلق خواهد گرفت؛ با این حال میزان این مالیات به مقدار مالیات کامل نیست. برای انتقال پول به کانادا در مبالغ بیش از 10 هزار دلار، در نظر داشته باشید که بایستی منبع درآمدی پول شفاف شود. از نظر سازمان مالیاتی این کشور، پول شما می‌تواند از طریق ارثیه یا هدیه از طرف خانواده، فروش خودرو یا ملک و همچنین پس‌انداز‌های طولانی مدت باشد.

پیشنهادی که برای کم شدن خطر اتهام به پولشویی در کانادا می‌توان ارائه داد، واریز وجوه به صورت خرد (کمتر از 10 هزار دلار) و همچنین انجام واریزی‌ها به صورت غیر منظم است. استفاده از این روش‌ها حساسیت‌های احتمالی را نسبت به گردش‌های مالی حسابتان کاهش می‌دهد. اگر به هر دلیلی مجبور به انتقال بیش از مقدار گفته شده به صورت یکجا شدید، به همراه داشتن مدارک انتقال که بتوانند محل کسب وجه مورد نظر را تایید کنند، الزامی خواهد بود.

شرکت معتبر برای تحویل دلار در تورنتو

در نهایت با توجه به تمامی مواردی که گفته شد، انتخاب صحیح شرکتی معتبر برای تحویل دلار در تورنتو به شما، پر اهمیت است. اینکه شرکت مدنظر بتواند علاوه بر قیمت مناسب برای حواله ارزی، سرعت و امنیت پول شما را تامین کند می‌تواند معیار مناسبی برای انتخاب باشد. همچنین خوشنامی، سابقه کاری و به روز بودن این شرکت نیز می‌توانند از دیگر عوامل موثر بر فعالیت هرچه بهتر آن باشند.

تریدجو با سابقه 17 ساله در زمینه بازرگانی و انجام حواله‌های ارزی، تمامی ویژگی‌های بالا را در اختیار مشتریان خود قرار داده و می‌تواند همراهی مطمئن برای مسافران و تاجرانی باشد که با هر اندازه مبلغی، به ارسال حواله به تورنتو نیاز دارند.

Leave a Comment

Your email address will not be published.